Reference zákazníků uveřejněné ze serveru firmy.cz:

 

Lippert:

“Práce pana Belfína je vysoce profesionální, jeho díla jsou velmi pěkná, s jím zpracovanou objednávkou jsem byl nadmíru spokojen, spokojen jsem i s jeho vstřícným jednáním.”
10. července 2016

 

Jaroslav Staněk:

“O zručnosti a výtvarných schopnostech pana Befína jsem se přesvědčil při jeho návštěvě na mé zahradě, kde uřízl horní část kmene staré hrušně s větvemi a spodní část nechal stát. Než jsme se synem stačili korunu a zbytek větví odstranit ,stačil ze zbytku kmene vyřezat relief starce. To mě přivedlo k další žádosti o zhotovení nějaké dřevořezby pro mou dceru a tak dceřinu zahradu zdobí krásná zvonička, které pan Belfín často a mistrovsky vytváří. Vřele doporučuji. J. Staněk”
11. října 2015

 

Pavel Kučerák:

“Velice děkuji za sochy, precizní práce, skvělá domluva. Překvapilo mě zpracování detailů, na jedničku. Cena si myslím bezkonkurenční. Všem mohu doporučit.”
28. září 2015

 

ildomcova:

“Moc děkuji za krásně vyřezaného orla do mé zahrady, za perfektní přístup a vstřícné jednání. Jsem velice spokojená a všem vřele doporučuji. S pozdravem M. Vildomcová”
15. září 2015

 

vsenftova:

“Obrovská spokojenost! Perfektní domluva, okamžitá komunikace a neskutečná vstřícnost! Samozřejmě, v neposlední řadě, krásná práce! Děkujeme! Senftovi”
14. září 2015

 

Brigite yo:

“Super domluva, vše klaplo, dle domluvy a to hlavní krásná ozdoba do mé zahrady. Moc doporučuji. Zlaté české ručičky. Iva”
7. září 2015

 

Štěpánka Jičínská:

“Můžu jen chválit:domluva věcná,dodržený slíbený termín i domluvená cena,a hlavně krásný výrobek,který,udělal velkou radost.Š.Jičínská”
30. srpna 2015